Giydirme cephe uygulamasında nelere dikkat edilir ?

Giydirme cephe uygulamasında nelere dikkat edilir ?


Giydirme cephe uygulamasında nelere dikkat edilir ?

Binalarınıza yaptıracağınız giydirme cephe kaplamaları binanıza kimlik kazandırmasının yanı sıra, estetik görünümü ve yapınıza sağladığı katma değer ile projelerinizi daha etkin ve verimli hala getirmesiyle ön plana çıkar.

Uygulaması yapılacak cam giydirme cephe kaplaması ile hem estetik görünüm,  hem de elde edilecek güneş ışığı sayesinde yapınızın maksimum verim elde etmesi sağlanabilir.

Ancak yapılacak yanlış uygulamalarda telafisi zor durumlarla karşılaşmanız da söz konusu olabilir.

Bu sebeple projenize uygun giydirme cephe sisteminde;,

 Hem seçilecek sistem markası, hem de bunun uygulamasını yapacak olan firmanın Alüminyum giydirme cephe konusuna ne kadar hakim olduğu da çok önemlidir.

Günümüzde inşaat firmalarının maalesef sadece maliyet odaklı yaklaşımı sebebiyle,

Yazın soğutma kışın ısıtma maliyetleri tavan yaparak sorunlu bir sistem uygulaması veya sorunlu uygulama firmasının yanlış uygulaması; telafisi zor durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

Bunun için işini doğru yapan teknik bilgi sahibi alüminyum giydirme cephe firması ile partnerlik yapmak en sağlıklı çözüme ulaşmak için birinci adımdır.

Ardından binanızın yapısına uygun sunulacak olan giydirme cephe sistemi tercih seçilebilir.

Bu aşamada giydirme cephelerde kendi içinde ayrışmaktadır.

Kapaklı giydirme cephe sistemi , kasetli cephe sistemi, silikon cephe sistemi veya skylight gibi çözümlerden projenize uygun olanı seçilmeli ve izolasyon detaylarından taviz vermeden kurallarına uygun şekilde projenin uygulaması yapılmalıdır.

Proje detaylarına göre estetik beklentileri karşılamak için çeşitli yerlerde alüminyum kompozit panel veya alüminyum perfore levha yada hem güvenlik hem de estetiğin ön plana çıkacağı alüminyum korkuluk detaylarıyla projenizi güzelleştirebilirsiniz.

Projenizi doğru uygulamacıya yaptırmak konusunda çekinceleriniz var ise, bizimle iletişime geçerek Asaş alüminyum uygulama bayilerinin projenize fiyat teklifi vermesini sağlayabiliriz.