Giydirme cephede Asaş üstünlüğü

Giydirme cephede Asaş üstünlüğü


Mimarlar için , bir binanın estetik değeri cephesinin tasarımı ve konsepti ile tanımlanır. Fakat binanın bu özgün yanı sadece mimari bir ifade değildir; aynı zamanda binanın yaşam ve çalışma ortamını iyileştiren önemli teknik gereksinimleri yerine getirmesi gerekir.   Bu gereksinimler gün ışığı, havalandırma ve enerji tasarrufu gibi konfor öğelerinin yanı sıra arttırılmış güvenliğe ve yapısal stabiliteye odaklanmaktadır.    


Asaş Rescara giydirme cephe sistemleri, bu farklı talepleri karşılamak üzere çok iyi donatılmıştır. Mimari yaratıcılığa bütünüyle olanak vermek için giydirme cephe sistemleri yatay ve düşey hatlar üzerine farklı tarzlarda  yüzey kapaklarından strüktürel cam veya kapak teknolojilerinin kullanıldığı minimalistik bir tarza kadar çeşitli estetik çözümler sunar.   Özgün yüzey kapakları veya kıvrımlı yapılar gibi özel mimari tasarım konseptleri için, Asaş Rescara her ihtiyaca uygun kişiye özel çözümler sunar.   

Asaş Rescara giydirme cepheleri enerji verimliliğinde ve güvenlikte en yüksek standartlara uygun olduğundan, bunlar aynı zamanda binanız için belirlenmiş en yüksek performans gereksinimlerini yerine getirir.