Neden Asaş alüminyum ?

Neden Asaş alüminyum ?


Asaş alüminyum;

Türkiyenin en büyük, Avrupanın ise 2.büyük alüminyum profil ve kompozit panel üretim tesisi olması sebebiyle, tartışmasız fiyat rekabeti açısından birinci sırada yer alan bir ekstrüzyon firmasıdır.

Rescara markası ile pazarda bu kadar baskın karakterli bir firma olmasının sebebi, elbette yüksek üretim kapasitesinin sağladığı fiyat avantajı olarak yorumlanabilir.

Ancak asıl sebebi uzun süren ar-ge çalışmaları neticesinde, alüminyum doğrama ve alüminyum giydirme cephe firmalarının fikirleri alınarak tasarlanmış başarılı sistemleri, Rescara markasının pazarda bu kadar etkili olmasındaki temel sebeptir.

Üstelik uluslararası geçerliliğe sahip test kuruluşları tarafından onaylanmış ısı, hava, ses yalıtımı gibi önemli konularda test raporlarına sahip olması, Rescara markasının rakipleri karşısında bir adım öne geçmesinin önemli sebeplerindendir.

Bunun yanı sıra Asaş alüminyum bayileri'nin de fazla olması, ürüne kolay ulaşılmasını sağlayan önemli nedenlerdendir.

Asaş alüminyum'un son yıllarda yaptığı alüminyum levha yatırımı sebebiyle, naturalbond ve alfabond markalı alüminyum kompozit panel ürün grubunda, iddaalı fiyatları ile sahadaki rekabet imkanını güçlendirmiştir.

Asaş alüminyum profil fiyat listesi ve Naturalbond fiyat listesine bize mail atarak ulaşabilirsiniz.